МДФ фасади на замовлення

Допомагаємо вам ушляхетнити своє житло за допомогою наших МДФ фасадів. Виготовлення фасадів різної форми у Кременчуці. Висока якість. Гарантія на усі вироби.

З усіх питань звертатися за телефонами:

  • 096 580 72 68 Роман

Печать

Печать

mdf-5 mdf-6

Великою популярністю користуються сьогодні екологічно чисті плити на основі деревних волокон – МДФ. Наша компанія виготовляє в Кременчуці МДФ фасади різні на вигляд: прямого профілю або радіусного. Вони використовуються переважно для виробництва кухонь. Щоб зробити кухонний інтер’єр неповторним, вибрати унікальний МДФ фасад. Ми допоможемо вам визначитися з вибором серед багатьох присутніх у нас виробів, або ж виготовимо малюнок фактури за вашим зразком.

Які переваги наших виробів?

Широкий попит пов’язаний з їхньою дешевизною, але при цьому вони мають мінімальні відмінності від натурального дерева, у плані характеристик. Основні їх переваги полягають у стійкості до:

  • вологи;
  • перепадів температури;
  • деформуванням;
  • дії грибків;
  • дії хімічних речовин.

Завдяки своїм перевагам наші МДФ фасади безпечні у побуті та відповідають гігієнічним нормам.

Де ми ще використовуємо фасади МДФ?

Застосування таких конструкцій не закінчується на кухні. Оскільки вони легко обробляються і фарбуються, то підійдуть під різні задуми. На ваше бажання ми використовуємо їх для виготовлення дверей, а також меблів для офісу або будинку.

Також, щоб зробити інтер’єр ще вишуканішим, ми пропонуємо використовувати пілястри, накладки декоративного характеру. Виготовимо найкрасивіші моделі для ваших потреб. Звертайтеся на замовлення МДФ фасадів до нашої компанії в Кременчуці, і позитивні враження від оновленого інтер’єру не забаряться!