Виготовлення дитячих меблів на замовлення

Виконуємо виготовлення всіх необхідних меблів для дитячої кімнати за індивідуальними параметрами в Кременчуці. Гарантія натуральності та безпеки матеріалів. Тільки якісні та стильні меблі для дітей.

Нижче дивіться фото дитячих меблів, виготовлених на замовлення майстрами «Алекс-Кременчук»

Будь-які батьки скажуть, що дитячі меблі повинні бути, безсумнівно, якісними і довговічними. Діти цієї думки не розділять, і скажуть, що вона має бути красивою та цікавою. Тільки в нашому магазині виготовлення дитячих меблів на замовлення поєднує всі ці якості. Батьки можуть не турбуватися, а діти завжди будуть задоволені та щасливі.

Набори в кімнату дитини

Усі дитячі набори можна розділити на категорії, і найголовніший критерій – це вік дитини. Для найменших потрібні спеціальні комплекти (як мінімум невелике ліжечко, стілець, стіл для сповивання). У кімнаті такого малюка не повинно бути тумб, шаф і полиць, які він може перевернути на себе.

Для дітей старшого віку меблі повинні включати стіл і стілець для малювання, різних занять. Шафа, в яку він прибиратиме свій одяг та іграшки.

Дитячі, створені з наших меблів – це не просто звичайні кімнати. Це улюблене місце для кожної дитини.

Виготовлення дитячих меблів на замовлення може включати такі елементи:

  • набори гарнітурів на будь-який смак;
  • столи різних габаритів;
  • одноярусні та двоярусні ліжка;
  • унікальні тумби та шафи;
  • інші окремі елементи;
  • аксесуари.

У нашому магазині у Кременчуці при виготовленні дитячих меблів на замовлення кожен зможе підібрати собі що-небудь до смаку. Всі елементи виконані з натуральних та якісних матеріалів, щоб вашому малюку нічого не загрожувало. Таким чином, зробивши замовлення у нас, ви створите неповторні, цікаві інтер’єри в кімнатах для дітей.

зателефонуйте нашому менеджеру — він відповість на всі Ваші запитання:
— 067 590 23 17 Сергій Володимирович
— 098 950 50 56 Сергій Леонідович